Oferta

Sitodruk

Sitodruk SITODRUK

Metoda sitodruku oraz używane przez nas w procesie drukowania maszyny pozwalają nadrukowywać różne wzory na różnego rodzaju powierzchnie. Można także drukować w wielu różnych kolorach.


Rodzaje materiałów RODZAJE UŻYWANYCH MATERIAŁÓW:

PCV, poliwęglan, samoprzylepna folia winylowa, laminaty, polipropylen, banery, lakierowane drewno.


Proces drukowania PROCES DRUKOWANIA:

Możemy drukować na dowolnym materiale o grubości do 15 cm. Niezależnie od tego czy jest to materiał naturalny, jak korek, szkło czy drewno, czy też sztuczny, jak plastyk lub folia. W obu przypadkach dajem gwarancję najwyższej jakości.

Ponieważ materiał używany w sitodruku jest bardzo zróżnicowany, przykładamy dużą wagę do używania odpowiednich farm dla każdego rodzaju powierzchni. Dobieramy odpowiednie farby do powierzchni naturalnych i sztucznych. Farby są odporne na czynniki atmosferyczne, mają też zwiększoną odporność na ścieranie. Są także bardzo elastyczne i nie pękają ani nie złuszczają się, kiedy materiał na który zostały położone jest zginany lub skręcany. Wszystko powyższe gwarantuje najwyższą jakośc naszych produktów.


Farby FARBY:

Najwyższej jakości farby, wytwarzane przez czołowych światowych producentów pozwalają naszym wydrukom przetrzymać najgorszą pogodę oraz bez problemu zadrukowywać nawet kolorowe powierzchnie.


Schemat kolorów SCHEMAT KOLORÓW:

Dobieramy kolory z szerokiej palety barw zgodnej z Panton. Możemy także mieszać kolory, żeby otrzymać odcienie i tony spoza Panton Colour Formula Guide.


WARSZTAT:

Maksymalny format druku: 200x100cm Wiele półautomatycznych maszyn do sitodruku w formacie B1.