Oferta

Reklamy świetlne

Neon 1 NEONY

Rura neonowa to wynalazek, który ma już prawie 100 lat, nadal jednak jest jedynym liniowym żródłem światła o zmiennych kształtach. Jego jasność świecenia nadal jest niedościgniona. Z neonów można budować całe animowane instalacje.

Reklamy neonowe charakteryzują się stosunkowo niską ilością pobieranej energii co daje korzystniejszy koszt ekspoloatacji.

Reklamy neonowe mogą być używane na zewnetrz i we wnętrzach. Neony rzucają się w oczy z powodu swoich żywych barw i ciekawych kształtów. Neony wykonujemy ze szkła proszkowanego lub barwionego w masie o różnej grubości.

Neon 2

Kasetony świetlne 1 KASETONY ŚWIETLNE

Kasetony podświetlane od wewnątrz świetlówkami, występują w wielu odmianach:

  • kasetony z frontem z plexi (twardym) - tę technologię stosujemy do niewielkich formatów w celu uniknięcia zapadania się plexi,
  • kasetony z frontem elastycznym (miękkim) - z powodzeniem stosowana nawet do bardzo dużych formatów,
  • kasetony z frezowaniami - charakteryzujące się tym, że tło lub logo są elementem przestrzennym,
  • kasetony wytłaczane - technologia stosowana głównie przy produkcjach masowych,
  • kasetony z plexi - cały kaseton wykonany z tworzywa sztucznego.
Kasetony świetlne 2

Wszystkie kasetony mogą być jedno lub dwustronne.

Konstrukcje kasetonowe wykonujemy głównie z aluminium (wyjątek stanowią kasetony z plexi). Świetnie komponują się na istniejących elewacjach lub jako samodzielne formy architektoniczne.


Litery podświetlane 1 LITERY PODŚWIETLANE

Litery przestrzenne podświetlane dzielą się na dwie zasadnicze grupy:

  • Zakryte (front z plexi lub materiału winylowego).
  • Odkryte (bez frontu).

Litery przestrzenne mogą świecić przodem, tyłem lub zarówno przednią jak i tylną stroną. Podświetlenie liter realizujemy za pomocą neonów wysokonapięciowych lub diód LED. Litery wykonujemy w całości z aluminium lub z aluminium w połączeniu z tworzywami sztucznymi.


Tablice podświetlane halogenowo TABLICE PODŚWIETLANE HALOGENOWO

Jedną z bardziej ekonomicznych metod, jest oświetlenie płaskiej tablicy reklamowej lub bilbordu lampą lub lampami halogenowymi. Zamocowanymi w odpowiednim dystansie.